Z czego słynie Chłapowo?

Będąc w Chłapowie w województwie pomorskim, koniecznie trzeba odwiedzić miasteczko Country i chociaż na chwilę poczuć się jak na dzikim zachodzie. Turyści którzy tutaj przyjeżdżają bez wątpienia wplatają takie zwiedzanie w swój harmonogram. Jeżeli mówimy o samym koszcie jest on niewielki, a można poczuć się przez chwilę naprawdę jak na dzikim zachodzie. Jedna z głównych atrakcji Chłapowa i absolutnie nie można jej pominąć w czasie naszego wakacyjnego zwiedzania! Przed przyjazdem warto zatroszczyć się o kameralne noclegi na urlop. Co tak naprawdę zobaczymy w miasteczku i dlaczego jest ono aż tak popularne.

Przede wszystkim bary i tawerny, które rzeczywiście wyglądają jak te z amerykańskich filmów. Mało kto wówczas przypomina sobie, że znajduje się nad polskim morzem w Chłapowie. Klimat tamtejszego miejsca się udziela i właśnie dlatego bardzo wielu ludzi będzie uważało, że są oni mimo wszystko w Ameryce. W takim barze można również skosztować różnego rodzaju piwa lub napić się lokalnych alkoholi, mimo tego że miejsce można zwiedzić to dodatkowo można jeszcze skorzystać z jego uroków. Również należy zwrócić uwagę na konne wozy, które naprawdę wyglądają jak w prawdziwym westernie, a dla tych najbardziej dociekliwych jest możliwość przejechania się takim wozem, dodatkowo będąc tam należy odwiedzić więzienie. Warto jest zobaczyć jak wygląda takie miejsce w tamtym regionie świata. Większość gwarantuje, że na pewno nikt nie chciałby znaleźć się w takim więzieniu, nawet przez chwilę, są one obskurne i brudne, czyli jest dokładnie tak jak powinni mieć więźniowie, za przestępstwa jakich dokonali.

Dodatkowo warto jest odwiedzić stacje kolejową, na której stoją prawdziwe zabytkowe pociągi, takie jakie były na dzikim zachodzie, do wagonu można wejść i zobaczyć jak to kiedyś wyglądało. Jak szlachta z dzikiego zachodu przemierzała kilometry kraju. Dodatkowo dla prawdziwych głodomorów jest bardzo dobra informacja, ponieważ znajduje się tutaj specjalne miejsce na ognisko i na grilla, więc za niewielką dopłatą można skorzystać również z tej atrakcji, a nad wszystkim kontrole sprawuje prawdziwy szeryf.

Dodaj komentarz